ДИСТАНЦІЙНЕ НАВЧАННЯ

Дистанційне навчання — сукупність сучасних технологій, що забезпечують доставку інформації в інтерактивному режимі за допомогою використання ІКТ (інформаційно-комунікаційних технологій) від тих, хто навчає (викладачів, визначних постатей у певних галузях науки, політиків), до тих, хто навчається (студентів чи слухачів).  Основними принципами дистанційного навчання є інтерактивна взаємодія у процесі роботи, надання студентам можливості самостійного освоєння досліджуваного матеріалу, а також консультаційний супровід.  Основну роль у здійсненні дистанційного навчання відіграють сучасні інформаційні технології.

Дистанційне навчання у Роменському фаховому коледжі СНАУ організоване на платформі Google у додатку Google Classroom. Google Клас – це безкоштовний сервіс для навчальних закладів, некомерційних організацій і користувачів з особистими обліковими записами Google. Він економить викладачам час, спрощує організацію навчального процесу та спілкування зі студентами.
Переваги Класу:
• Легке налаштування. Викладачі можуть додавати студентів до курсу самостійно або надсилати їм код для приєднання. Створення курсу займає всього кілька хвилин.
• Економія часу. Створювати, перевіряти й оцінювати завдання в електронній службі швидше та зручніше, ніж на папері.
• Зручна організація. Завдання доступні студентам у відповідному розділі, а матеріали курсу (документи, фото, відео тощо) автоматично додаються в папки на Google Диску.
• Швидка комунікація. Викладачі можуть робити оголошення й миттєво створювати обговорення, а студенти – ділитись один з одним ресурсами та відповідати на запитання в стрічці курсу.
• Доступність і безпека. Як і всі сервіси пакета G Suite for Education, Клас не містить реклами, не використовує вміст і дані студентів для рекламних цілей та надається безкоштовно.

НАВЧАЛЬНІ ПОСІБНИКИ ОНЛАЙН