ПРО КОЛЕДЖ

Щиро вітаю Вас на сайті Відокремленого структурного підрозділу “Роменський фаховий коледж Сумського національного аграрного університету”. 

Нещодавно коледж перегорнув 100 сторінку освітньої діяльності. Сто років – це довгий шлях, зітканий з успіхів та невдач, переплетений злетами і падіннями, увінчаний професійністю педагогічних працівників та високою результативністю наполегливої праці випускників.

На коледжанському сайті Ви зможете ознайомитися з історією та сучасністю нашого навчального закладу, його структурою, керівництвом, навчальною і виховною діяльністю, здобутками викладачів та студентів.

Сподіваюся, що цей веб-ресурс розширить Ваші уявлення про досягнення Роменського фахового коледжу Сумського НАУ як одного з найстаріших і найкращих навчальних закладів освіти Сумщини.

З повагою в.о. директора Олександр Іллєнко

Коротка історична довідка

10 червня 1921 року було видано постанову Полтавського губвиконкому про відкриття в м. Ромни сільськогосподарської професійно-технічної школи.

Восени 1927 року Роменська сільськогосподарська школа була реорганізована в профшколу з трирічним терміном навчання.

30 червня 1930 року за рішенням Полтавського обласного відділу народної освіти Роменська сільськогосподарська профшкола була реорганізована в садівничо–городний технікум.

У 1949 року технікум реорганізували в агролісомеліоративний технікум.

У 1956 році агролісомеліоративний технікум і технікум механізації сільського господарства (який створений у 1930 році) були об’єднані в один, що отримав назву Роменський сільськогосподарський технікум.

19 червня 2003 року наказом Міністерства аграрної політики України № 80 Роменський сільськогосподарський технікум ліквідований і створений структурний підрозділ – Роменський технікум Сумського національного аграрного університету.

У 2004 році згідно з наказом Міністерства аграрної політики України № 367 від 18.10.2004 р. «Про перейменування структурних підрозділів Сумського НАУ» був створений Роменський коледж Сумського національного аграрного університету.

Наказом Сумського національного аграрного університету № 48-К від 10.02.2020 року Роменський коледж Сумського національного аграрного університету перейменовано на Роменський фаховий коледж Сумського національного аграрного університету.

Наказом Сумського національного аграрного університету № 298-К від 30.07.2020 року Роменський фаховий коледж Сумського національного аграрного університету перейменовано на ВСП “Роменський фаховий коледж Сумського національного аграрного університету”.

Історія коледжу – це сумлінна праця колективу однодумців, самовіддане ставлення до обраної професії, виховання студентської молоді, підготовка висококваліфікованих, інтелектуальних фахівців, конкурентоспроможних на сучасному ринку праці.

Сьогодні Роменський фаховий коледж Сумського НАУ – один із найпрестижніших навчальних закладів регіону, міцна база системи агроосвіти України. Тут готують кваліфікованих фахівців, національно свідомих громадян держави, інтелектуальних і духовно гармонійних особистостей із грунтовними теоретичними знаннями, практичними навичками, морально-естетичними цінностями, сформованими нашими мудрими наставниками.