GOOGLE-СЕРВІСИ

Google іnc.  —  публічна транснаціональна корпорація, яку заснували 1998 року аспіранти Стенфордського університету Ларрі Пейдж і Сергій Брін. Найпопулярніший пошуковий сервіс станом на 2016 рік, має у власності, зокрема YouTube і BloggerШтаб-квартира корпорації розташована в Кремнієвій долині, представництва компанії також є в Північній Америці, Європі та Азії. Результатом співпраці коледжу з корпорацією Google Inc стало надання права безкоштовного користування працівникам коледжу та студентству Роменського фахового коледжу СНАУ програмними продуктами корпорації.

Створення, спільне використання та ведення веб-сайтів, онлан- Google Диск та документи (об’єм сховища необмежений), календар, контакти, електронна пошта GMAIL, обмін повідомленнями, архівування та збереження електронних документів, створення списків розсилки, Classroom (створення та впорядковування завдань), відеочати, створення нотаток, презентацій, перекладачі, карти, книги, та іще понад 50 програмних продуктів cтали для працівників та студентства нашого коледжу цілком безкоштовними!

Також, тепер цілком можливо,  спеціально для  студентів і викладачів отримати безкоштовну останню версію Office 365 просто зараз! Для отримання безкоштовної можливості користування усіма перевагами ліцензованого програмного забезпечення корпорації Google Inc. подати заявку для реєстрації нового користувача в домені rksnau.com.

Корисні посилання:

►Реєстрація в офіс 365  (натиснути “Вхід” та створити обліковий запис заповнивши форму, де в поле “Ім’я користувача” необхідно ввести адресу електронної пошти, що надана в домені RKSNAU.COM після реєстрації. Слідувати інструкції)

► Налаштування простору офіс 365 

► Методичні матеріали

► Методичка вчителя 

► Підручник учня, студента

► Приклади практик (досвід використання учителів України)

► Вебінар по створенню та структуруванню сховищ

► Портал освітньої спільноти