Чемпіонат України з літнього біатлону

23-24 серпня в м. Чернігів проходив Чемпіонат України серед юнаків та дівчат з літнього біатлону в якому приймали участь найкращі юні біатлоністи всіх областей держави. В складі збірної Сумської області виступали студенти ВСП «Роменський фаховий коледж СНАУ» котрі неодноразово підіймалися на п’єдестал пошани, а саме:

• Приходько Ксенія (група 11-Е) в змішаній естафеті на 5 км виборола з командою перше місце та стала чемпіонкою України!
  • Чихарь Владислав (група 41-М) та Родітєлєв Олександр (група 41-Е) в змішанній естафетній команді (6 км) показали другий результат, а Владислав і в спринтерській гонці на 7,5 км знову піднімався на п’єдестал як бронзовий призер!

Як підсумок,студенти нашого коледжу принесли в скарбничку медального заліку для Сумської області три нагороди-одну бронзу, два срібла та одне золото. Пишаємось Вами та бажаємо подальших успіхів!