
АГРОІНЖЕНЕРНЕ ВІДДІЛЕННЯ

- Освітньо-професійна програма
- Положення про Агроінженерне відділення
- План роботи відділення
- Графік освітнього процесу
- Навчальний план
- Розклад занять
- Зміни до розкладу занять
- Каталог вибіркових дисциплін
- Навчально-методичне та інформаційне забезпечення
- Електронні посібники
- Кадрове забезпечення
- Циклова комісія
- Опитування
- Відгуки про відділення
- Бази практик
- Репозитарій дипломних проєктів
- Дистанційне навчання

АГРОІНЖЕНЕРІЯ – спеціальність, яка поєднує в собі технології і засоби механізації сільськогосподарського виробництва, має глибокі витоки та позитивну динаміку розвитку. І наразі вона гарантує значні перспективи фахівцям, адже аграрна країна без агроінженерів не існує.
Сучасний агросектор давно відійшов від сохи і рала. Нині надпотужні трактори, інноваційні зрошувальні системи та дивовижні агрегати роблять все, аби виростити, доглянути й зібрати врожай. І тут не обійтись без людини, яка буде налаштовувати, обслуговувати та ремонтувати всю техніку. Саме це ― сфера роботи для агроінженера.



Професійна діяльність випускника:

Фаховий молодший бакалавр з агроінженерії забезпечує виробництво продукції рослинництва на основі передових технологій, виробничу експлуатацію машин і обладнання на тваринницьких фермах і комплексах, виробничий процес у майстерні по ремонту і обслуговуванню машинно-тракторного парку господарства, організовує виробничу і технічну експлуатацію машинно-тракторного парку на основі діючих державних і галузевих стандартів та іншої нормативної документації; діючих державних і галузевих стандартів та іншої нормативної документації; організовує і здійснює заходи з охорони праці, техніки безпеки, виробничої санітарії, протипожежної безпеки та охорони навколишнього середовища.
Для якісної підготовки фахівців кабінети і лабораторії відділення обладнані необхідними вузлами, агрегатами та інструментами, як цього вимагають навчальні програми. Завдяки цьому студенти мають змогу детально вивчити будову, регулювання, методи діагностування та ремонту тракторів, комбайнів, самохідних, начіпних і причіпних машин.











Первинні посади, що може обіймати фахівець:
- Інженер відділення, бригади, господарства;
- Завідувач автомобільним гаражем;
- Завідувач машинного двору;
- Керуючий сільськогосподарською дільницею;
- Завідувач майстернею;
- Майстер з експлуатації та ремонту машин та механізмів;
- Технік з механізації трудомістких процесів;
- Інспектор з охорони праці;
- Налагоджувальник сільськогосподарських машин і тракторів;
- Слюсар з паливної апаратури, ремонту автомобілів, сільськогосподарських машин та устаткування, тощо.